LE LIVRE d’Eros : 100 gravures, monotypes et gouaches de P. Y. Trémois : poemes de Conon de Bethune [et al.] ; avec un texte nouveau de Marcel Béalu, une étude inédite de René Barotte et la participation de Henry Montherlant et Jean Rostand. Paris 1970, Club du Livre. 34 cm, s. 268, [4], ilustr. całostr. 100 + k. tabl. [88] z ilustr., w tym 1 oryg. grafika (miedzioryt) sygn. przez artrystę ; opr. wyd. : skóra szafranowa ze złoceniami na okł. ; całość w 2 pudełkach wydawniczych w kształcie ksiąg : psk. ze złoconym tyt. na grzbietach.