LEM, Stanisław - (1) Szpital przemienienia. (2) Wśród umarłych. (3) Powrót. (4) Astronauci. (5) Obłok Magellana. (6) Dialogi. (7) Dzienniki gwiazdowe. (8) Śledztwo. (9) Eden. (10) Powrót z gwiazd. (11) Pamiętnik znaleziony w wannie. (12) Opowiadania. (13) Kraków 1965-1978, Wydawnictwo Literackie. 20 cm, s. 213, [3] ; 238, [2] ; 298, [2] ; 314, [2] ; 400, [4] ; 421, [3] ; 330, [2] ; 213, [2] ; 255, [1] ; 237, [2] ; 199, [1]; 288, [4] ; 368, [4] ; 149, [3] ; 340, [4] ; 579, [1] ; 298, [1] ; 417, [3] ; 385, [2] ; 450, [2] ; 578, [2] ; 316, [4] ; 335, [1] ; 360, [4] ; 273, [3] ; 145, [3] ; 208, [4]. Oprawa artystyczna jednolita : półskórek, wszystkie krawędzie książek ręcznie barwione i malowane, całość w kartonowym pudełku.