ŁUCZYŃSKI, Witold - Małżeństwo i jego dzieje / Witołd Schreiber. Lwów ; Warszawa 1903, B. Połoniecki ; E. Wende i Sp. 25 cm, s. VIII, 206, k. tabl. [1] z ilustr., ilustr. w tekście ; opr. wyd. sygn. Karol Wójcik, introligator, Kraków : pł. z tłoczeniami, złoceniami i zdobieniami, górne obcięcie k. złocone.